Gönderen Konu: 17-18 Mayıs 2014 Karagöl Field Target Müsabakası Hk.  (Okunma sayısı 1386 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arth-wader

  • HAVALI KUVVETLER TAKIMI
  • Alışveriş Sayısı: (+8)
  • İleti: 1155
  • Cinsiyet: Bay
    • R-Tuning
Ynt: 17-18 Mayıs 2014 Karagöl Field Target Müsabakası Hk.
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2014, 18:16:43 »
merhabalar;
/>
/>yasanan sıkıntılardan oturu yapmıs oldugum olumsuz elestırıler tum A-Takımı'na ıtaf edılmemıs; ozellıkle belırlı yarısmacılar, dırekt olarak ısımlerı kullanılarak belırtılmıstır...
/>
/>bu konuda herkesı bılgılendırmek ve yanlıs anlasılmaların onune gecmek ısterım.
/>
/>gereklı saygı, sevgı ve ahlak anlayısını herkesın korumasını rıca ederım...
Gamo 4.5 Delta Cadet, AirArms FTP900, FX İmpact, Daystate MK4; Armsan RS-X1 (12cal), Armsan Phenoma LAVA (12cal), Ataarms SP (12cal), Ataarms CY sporting, Husanarms (20cal)...

Çevrimdışı Serdar Havsut

  • Alışveriş Sayısı: (0)
  • İleti: 396
  • Cinsiyet: Bay
17-18 Mayıs 2014 Karagöl Field Target Müsabakası Hk.
/>17 - 18 Mayıs 2014 tarihinde İzmir'de yapılmış olan Field Target müsabakasında takımımız hakkında yapılan ithamlar sonucu , A TAKIMI olarak aşağıdaki açıklamayı yapmayı uygun bulduk.
/>
/>Öncelikle , yapmış oldukları organizasyon ve verdikleri emeklerden dolayı İzmir FTBRTURK ekibine içtenlikle teşekkür ederiz. Bu güne kadar hazırlanmış olan en güzel parkurda yarışmaktan A TAKIMI olarak büyük keyif aldık.
/>Ne varki yarışmada takımımız tarafından elde edilen başarılar için tebrik edilmeyi beklerken , karşılaştığımız bir takım ithamlar bizleri fazlasıyla üzmüştür. Yapılan bu ithamlar ile takımımızın bu ve bundan önceki başarıları şaibe altında bırakılmaya çalışılmaktadır. Özellikle bu ithamların bugüne kadar her fırsatta bir araya gelerek keyifli zaman geçirdiğimiz ''dostlarımız'' tarafından son derece nahoş bir biçimde dile getirilmiş olması üzüntümüzü dahada arttırmıştır.
/>Geçmişte katıldığımız müsabakalarda karşılaştığımız tüm olumsuzluklara , tartışma yaratılmasının önüne geçmeye çalışarak olgunlukla yaklaşmayı kendimize yakışan bir tavır olarak benimsedik. Ayrıca takımımız tarafından taktik olarak benimsendiği ima edilen bazı bireysel hataların gerektirdiği öz eleştiriyi yapmaya her zaman özen gösterdik.
/>Her ne kadar , uğraştığımız hobiyi daha ileriye taşımak ve daha geniş kitlelere ulaştırmak adına bu olumlu tavrı benimsemiş olsak da , maruz kaldığımız itham ve çirkin iftiralar , takımımızı bazı kararlar almaya zorlamıştır.
/>Sonuçları bu kadar tartışma konusu edilmiş yarışmada elde edilen başarıları , takım ilkelerimizle bağdaştıramadığımız için , müsabakayı düzenleyen FTBRTURK ekibinin takdirleri doğrultusunda , almış olduğumuz tüm dereceleri iade etmeye hazırız.
/>Tüm bu mesnetsiz ve maksatlı suçlamalar karşısında A-TAKIMI olarak düzenlenecek olan bir sonraki ulusal müsabakaya , katılmama kararı aldık. Belki bu sayede katıldığımız yarışmalarda derece alamayacak olan itham sahipleri , eksik bir başarı elde etme şansını yakalayabilirler.
/>
/>Geçmişte olduğu gibi gelecekte de A-TAKIMI olarak bu sporun içerisinde aktif olarak yer almaya ve destekçisi olmaya devam edeceğiz..
/>
/>Camiamıza saygılarla duyururuz.
/>
/>
/>A - TAKIMI
/>
/>Takım olarak aldığımız bu kararlar doğrultusunda konu hakkında yapılan yorumlara cevap verilmeyecektir.
Air Arms S410 Xtra .22 + Bushnell Elite 4200 Series 6-24x50 Mil-Dot
/>Daystate Mk4 Panther + Bushnell Elite 4200 Series 6-24x50 Mil-Dot
/>Samyang - 357 Recluse
/>Steyr Lp10 - 4,5
/>Gamo Cfx + Bushnell 3-9x32
/>ATA CY 12 ga Auto
/>
/>